Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jizerské hory, 3.- 5.3.2006

31. 8. 2006

Expedice Ykrezij 2006

Faktografické a geografické shrnutí akce ( pro kronikáře )

Obrázky z akce jsou k vidění  tady 

Termín akce : 3. – 5.3.2006

Místo akce : Desná v Jizerských horách, Odkaz na mapu. Chata je tam, co je ta červená šipka. Tohleto je přesně ona.

Účast : Hanka, Katka, Petr N., Petr Ž., Minarčiková Šárka, Nováková Iva, (ano, ano – jde o další cererití generaci, částečně – Šárka + Iva – ve věku, kdy jsme pořádali většinu cereritích akcí )

 Průběh : je třeba ho trochu rozfázovat ....

Odjezd :  3.3.2006, cca 17,00 hod.

Místo srazu : U nás, v Horních Počernicích. Místo srazu je zde.

Doprava : vlastní, 3 vozidla,  osádky, A : Hanka, Káťa, Hyundai Santa Fe, B : Petr N., Iva, Šárka, Renault Thalia ,C : Petr Ž. , Ford Mondeo

Příjezd na místo :  18,15 hod.

 Ubytování : jde o soukromou chatu na okraji Desné. Na sjezdovky je nutné se dopravovat autem. Chata má čtyři ložnice po dvou lůžkách, momentální kapacita 8 osob, dále obývák s krbem a televizí, kuchyň s kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou.Nádobí je v místě, s sebou je samozřejmě možno vzít oblíbený šálek na kávu....Příbory tam taky jsou.

Pro uklidnění drahých poloviček je nutné vyzdvihnout existenci čtyř ložnic, které tedy lze rozdělit na ložnici pánskou, ložnici dámskou a ložnice mládežnické.

Povlečení je třeba vzít sebou – deky a polštáře v chatě jsou.

Hygiena – sprchový kout, parkování – na vlastním pozemku. Jde o konec obce, cesta je sice prohrnována nakladačem, ale příjezd je pro skutečně otrlé řidiče ( pokud je sníh).

Takže co přesně jsme podnikli :

3.3.2006 – příjezd na chatu, ubytování, večerní lyžování ve sněžení na Černé Říčce (19,00 – 20,30 hod.), příprava svařeného vína, uložení dětí ke spánku, konzumace svařeného vína + oslava Silvestra + hra na kytaru ( přivezl Petr Ž. A Hanka ), večerka hodně pozdě. ( Kolik to bylo ? Čtvrt na pět ?)

 4.3.2006  snídaně, od 11,30 hod. lyžování na Špičáku – modrá + červená  + černá. Po 16.00 hod. pozdní oběd + časná večeře v Penzionu Albrecht, dorazila také Hedvika s manželem a dcerou Aničkou. Kolem sedmé návrat na chatu ( ve Večerce jsme dokoupili materiál na sváření ), sváření vína, hra na kytaru , děti neúspěšně navštívily diskotéku. Večerka 1,15 hod.

5.3.2006 – budíček 9,00 hod., od 11,30 lyžování, opět na Špičáku. V 15,00 hod. odjezd zpět na chatu, dobalení, občerstvení, předání chaty, v 16,15 odjezd do Prahy. Návrat na místo srazu v 17.30 hod. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář